Voorjaarscompetitie - Teams

Onderstaand is de teamindeling weergegeven van de voorjaarscompetitie. Naast de klassenverdeling zijn de poulenummers van elk team te vinden. 

KNLTB informatie:
Alle informatie van de KNLTB over de voorjaars-competitie is hier te vinden

Uitslagen en standen zijn hier te vinden



Contactpersoon


Marjo van der Wel
Contactpersoon
06 - 53 417 578
marjovanderwel@gmail.com

Margriet Paardekooper
010-2230195
margrietpaardekooper@live.nl



José Wansink





Jaqueline de Wit




Vrijdag

GD 17+ Triomf 1
Arianne Kooijmans
Lesley van Schijndel
Caroline Bol
Mark van Dorp
Ronald van Schijndel
Tarik Fawzi
GD 17+ Triomf 4
Helma Huisman
Andrea Berkhout
Leon Hijdra
Mark vd Bergh
Petra Stofbergen reserve
Cindy Combee reserve
Jeroen van Vliet reserve
Hans Wiersema reserve
GD 17+ Triomf 2
G. Brinkhuis
E. Geuzinge
P. Brinkhuis
F. Geuzinge
GD 17+ Triomf 3
Anita Gelton
Judith Slob
Annelous van Wandelen
Arnold Hoekstra
Marcel Kersten
Jerry Roelen
GD 17+ Truiomf 5
S. Dofferhoff
L. Grootoonk
S. van Milligen
Kees Dofferhoff
HD 17+ Triomf 1
M. Bes
E. Giebel
J. Hijdra
E. van der Wel
C. de Wit
Brian Lexmond
HD 17+ Tromf 2
John Hofstede
B. Koppelaar
N. Meijndert
A. Poos
R. Welles
M. Wijmans
HD 17+ Triomf 3
Almar Zwets
P. Minderhout
R. Perridon
F. Achtien
HD 17+ Triomf 4
Boris de Veld
Maurice van der Wel
Peter Kennepohl
Ronald van den Bulk
Patrick Kuijt invaller
HD 17+ Triomf 5
J. Brandsma
W. Maassen
J. vd Stap
Jeroen Volmer
M. Lagas
J. Wit
Gert Dolk
HD 17+ Triomf 6
M. de Quartel
Piet Bakker
Ab Gelton
C. Kuiper
D. Meulstee
M. Stubbe
HD 17+ Triomf 7
Cees de Hoog
Ron van Bekkum
Martin Toen
Theo Steenbergen
Jan Karel Burggraaff
DD 17+ Triomf 1
S. van t Kruijs
H. de Grooth
N. Neubert
T. Visser-Velenturf
Yvette van Dijk
DD 17+ Triomf 2
A. van Dijk
L. vd Bulk-Hogenelst
L. Buurman
Ariane Kok
Helma vd Zalm
Miranda Zweers
DD 17+ Triomf 4
Nicolette Ammerlaan
Louise Scheurleer
Sandra Langendoen
Sandra Oostveen
Annelous van Wandelen
DD 17+ Triomf 3
M. Vos
A. van Dalen-Harmsen
J. Droogh
M. Eling
H. Oud
N. Velenturf-Pronk

Zaterdag

Heren 17+ Triomf 1
Dennis Kuiper
Peter Velenturf
Ed Houweling
Rene Luijendijk
Rene Valkenburg
Heren 17+ Triomf 2
Michiel Roelofs
Remco Noorlander
Paul Blom
Matthijs Breugem
Jurgen Trompert
Stijn van Hest
Ruud Lendfers
Martijn vd Pols
Rob Welles
Heren 17+ Triomf 3
Johan de Boer
Ruud Lendfers
Paul vd Loo
Teije Smittenaar
Ricardo van Gelderen
Heren 17+ Triomf 4
Joost van Dam
Pieter de Vrij
Sjoerd Slegtenhorst
Adson Hofman
Paco Vermeulen
Water Brand
Heren 17+ Triomf 5
Henri Jochims
Ronald Ketting
Sjoerd Burger
Hans Knoop
Ed van Kempen
Rico Jochims
Heren 17+ Triomf 6
Nico van Egmond
Leendert Jan de Stigter
Kevin van t Hoenderdaal
Sander de Hertog
Maarten Kruize
Casper de Kwant
Eric Jan Breugem
Mark de Rooij
HD 35+ Triomf 1
Jan-Jozef Beerens
Geert Aaltink
Didier Barré
Ron van Bergen
Goof Breeman
Aad van Dop
Joost Oudshoorn
Nick Ooms
Bart van 't Wout
Dames 17+ Triomf 1
Margot van Vliet
Linda Jukema
Angelique Velenturf
Ellen Hogenelst
Annemieke Maas
Monique Paul
Patty Proost
Esther vd Giessen
Dames 17+ Triomf 5, verzoek 2e kl
Mandy Koster
Lizzy Quick
Jet Euser
Nicole van Barele
Floor Euser
Dames 17+ Triomf 2
José Wansink
Marinka Wijnen
Tanja vd Spijk
Margriet Paardekooper
Jeanette vd Wel
Manon Kleiwegt
Anne Martine vd Graaf
Jacqueline de Wit
Dames 17+ Triomf 3
Rika van Swieten C
Marjolein Schimmel
Marieke Vijverberg
Jolanda de Zeeuw
Mirjam Oudshoorn
Marleen vd Helder
Dames 17+ Triomf 4
Adrienne de Wit
Marije Wielinga
Nanda Bakker
Sylvia van den Bulk
Tamara Stigt
Pauline vd Baard
Gemengd 17+ Triomf 3
Corina van Buuren
Peta Klaassen
Martijn Ouwendijk
Veronique Karsdorp
Rinus Ruitenburg
Marcel Streefkerk
GD 17+ Triomf 2
Paul Berkers
Ralph Verhoeks
Joanne Verhoeks
Maureen Kalfs
Hetty Willemse
Berto Zwakkenberg
Jolanda Giele
Gemengd 17+ Triomf 1
Chris vd Tuin
Robert Loomans
Linda Heijnekamp
Maarten Basten
Barbara de Snoo
Astrid Loomans
Gemengd 17+ Triomf 4
Petra Visser
Janny Zandt
Emily Boot
Partick Kuijt
Rosalie Kuijt
Jeffrey Verhagen
Martijn Krassenburg
GD 45+ Triomf 1
Nico vd Walle
Jan de Wit
Caroline vd Bosch
Pauline Siegman
Ingeborg Kleijer
Carmen Meiners
Gemengd 35+ Triomf 1
Jan Wierbosch
Sandra vd Berg
Ineke de Bruijn
Pieter van Rijn

Zondag

Jongens tm 14 Triomf 1
Peter Burger
Jeroen Hijdra
Tijn van Dorp
Niels Zevenbergen
Jelle van Veen
Heren 4E en 2D Triomf 1
Gijs van Dorp
Tijn Euser
Sem Krammer
Paul Blom
Bob Eekelaar
Meisjes 11 tm 17 Triomf 1
Zoe Stubbe
Nina Kasius
Marloes vd Berg
Frieda van Rosmalen
Jongens tm 17 Triomf 1
Daan Bes
Marijn Herpst
Wessel Lexmond
Quinten Barré
Fynn Fawzi
Martijn Giebel
Jongens tm 17 Triomf 2
Brent Meeuwsen
Jari vd Spek
Tim Kilian
Tristan Philippa

Dinsdag

DD 45+
Anita v/d Lugt
Iny vd Bulk
Marjo van der Wel
Petra de Schepper
Margareth Valkenburg
Karin Breugem
Astrid Busker