Najaarscompetitie - Teams

Onderstaand is de teamindeling weergegeven van de najaarscompetitie. Naast de klassenverdeling zijn de poulenummers van elk team te vinden. 

Alle informatie van de KNLTB over de najaars-competitie (regio Zuidwest) is hier te vinden.

Uitslagen en standen zijn hier te vinden.


 

Contactpersonen

Marjo van der Wel
Contactpersoon
010-5213174
marjovanderwel@gmail.com

Vrijdag

GD 17+ Triomf 1 1e klasse 668
Jeanette Elsenaar
Brenda vd Burg
Monique Apeldoorn
Steven Hijdra
Eelco Jan Vlietstra
Remko Vlietstra
GD 17+ Triomf 2 2e klasse 713
M. de Rooij
D. den Hertog
S. de Ruiter
N. van Barele
D. vd Zwan
GD 17+ Triomf 3 2e klasse 711
Arianne Kooijmans
Lesley van Schijndel
Caroline Bol
Mark van Dorp
Ronald van Schijndel
Tarik Fawzi
GD 17+ Triomf 4 2e klasse 712
E. Geuzinge
G. Brinkhuis
P. Brinkhuis
F. Geuzinge
GD 17+ Triomf 5 3e klasse 767
H. Huisman
A. Berkhout
M. van Velzen
Marc vd Bergh
P. vd Kraan
R. van der Zee
GD 17+ Triomf 6 3e klasse 766
J.K. Burggraaff
L. Grootoonk
S. van Milligen
Kees Dofferhoff
S. Dofferhoff
DD 17+ Triomf 1 2e klasse 3584
S. van t Kruijs
H. de Grooth
N. Neubert
T. Visser-Velenturf
DD 17+ Triomf 2 3e klasse 3661
M. Vos
A. van Dalen-Harmsen
J. Droogh
M. Eling
H. Oud
N. Velenturf-Pronk
HD 17+ Triomf 1 Hoofdklasse 2000
Dennis Kuiper
Matthijs Breugem C
Peter Velenturf
Ed Houweling
Rene Luijendijk
Rene Valkenburg
HD 17+ Triomf 2 1e klasse 2030
M. Bes
E. Giebel
J. Hijdra
E. van der Wel
C. de Wit
Brian Lexmond
Hanko Binnendijk
HD 17+ Triomf 3 1e klasse 2029
John Hofstede
B. Koppelaar
N. Meijndert
A. Poos
R. Welles
M. Wijmans
HD 17+ Triomf 4 2e klasse 2069
P. Minderhout
J. de Boer
J. Leaza
Almar Zwets
R. Perridon
F. Achtien
HD 17+ Triomf 5 3e klasse 2110
Leendert Jan de Stigter
Sander den Hertog
Casper de Kwant
Erik Jan Breugem
Nico van Egmond
Maarten Kruize
HD 17+ Triomf 6 3e klasse 2106
Hans Brandsma
Chris Kuiper
Wim Maassen
Hans vd Stap
Jeroen Volmer
Joost Wit
HD 17+ Triomf 7 3e klasse 2109
Martijn de Quartel
Piet Bakker
Ab Gelton
Marcel Lagas
Dennis Meulstee
Marco Stubbe
HD 17+ Triomf 8 3e klasse 2112
Cees de Hoog
Ron van Bekkum
Martin Toen
Theo Steenbergen

Zaterdag

Gemengd 17+ 2E en 3D Triomf 1 2e klasse 63
Pieter de Vrij
Joost van Dam
Sjoerd Slegtenhorst
Adson Hofman
Walter Brand
Lizzy Quick
Mandy Koster
René van Baren
Jet Euser
GD 17+ 2E en 3D Triomf 2 3e klasse 100
Ralph Verhoeks
Berto Zwakkenberg
Joanne Verhoeks
Maureen Kalfs
Hetty Willemse
Paul Berkers
Gemengd 17+ 2E en 3D Triomf 3 4e klasse 136
Chris vd Tuin
Robert Loomans
Linda Heijnekamp
Maarten Basten
Barbara de Snoo
Gemengd 17+2E en 3D Triomf 4 4e klasse 138
Partick Kuijt
Janny Zandt
Emily Boot
Petra Visser
Rosalie Kuijt
Jeffrey Verhagen
Martijn Krassenburg
GD 17+ 4D Triomf 1 3e klasse 254
Nico vd Walle
Ruud Lendfers
Paul vd Loo
Ingeborg Kleijer
Carmen Meiners
Paulien Siegman
Joost Oudshoorn
Caroline vd Bosch
GD 17+ 4D Triomf 2 3e klasse 315
I. de Bruijn
S. vd Berg
V. Karsdorp
G. Wierbosch
M. Streefkerk
GD 17+ 4D Triomf 3 3e klasse 313
C. van Buuren
I. Koenen
R. Verberne
P. Klaassen
I. Zuidervaart
M. Ouwendijk
GD 17+ 4D Triomf 4 3e klasse 306
Eric Iburg
Jeanette Bevaart
Wim Speijk
Thea Speijk
Piet Neeleman  
Ingeborg Neeleman
HD 17+ 4D Triomf 1 3e klasse 1477
Aad van Dop
Jan-Jozef Beerens
Nick Ooms
Ron van Bergen
Goof Breeman
Didier Barre
Geert Aaltink
DD 17+ 4D Triomf 1 3e klasse 2781
José Wansink
Jeanette vd Wel
Manon Kleiwegt
Anne-Martine vd Graaff
Margriet Paardekooper
Jacqueleine de Wit
DD 17+ 4D Triomf 2 4e klasse 2812
Nicolette Ammerlaan
Louise Scheurleer
Sandra Langendoen
Sandra Oostveen
Judith Slob
Anita Gelton
Dames 17+ 4E en 2D Triomf 1 4e klasse 2555
Yvette van Dijk
Adrienne de Wit
Marije Wielinga
Nanda Bakker
Sylvia van den Bulk
Tamara Stigt
Pauline vd Baard
Dames 17+ 2E en 3D Triomf 1 4e klasse 2672
Rika van Swieten C
Marjolein Schimmel
Marieke Vijverberg
Jolanda de Zeeuw


Zondag

Jongens tm 14 Triomf 1 2e klasse 5249
Peter Burger
Jeroen Hijdra
Tijn van Dorp
Niels Zevenbergen
Jelle van Veen
Heren 4E en 2D Triomf 1 3e klasse 6043
Gijs van Dorp
Tijn Euser
Thomas Geuzinge
Sem Krammer
Jongens tm 17 Triomf 1 3e klasse 5380
Daan Bes
Marijn Herpst
Wessel Lexmond
Quinten Barré
Cas Brouwer?
Julian vd Bergh?
Jongens tm 17 Triomf 2 3e klasse 5378
Fynn Fawzi
Martijn Giebel
Daan van der Wel
Mark van der Tuin
Ruben van Aken
Jongens tm 17 Triomf 3 3e klasse 5379
Brent Meeuwsen
Jari vd Spek
Tim Kilian
Yannick Bouwmeester
Tristan Philippa
Meisjes 11 tm 17 Triomf 1 3e klasse 7068
Zoe Stubbe
Nina Kasius
Marloes vd Berg
Frieda van Rosmalen
8/9 competitie Triomf 1 2e klasse 4259
Tamara Bruinsma
Marinke Israels
Frank Hameka
Margriet Wiebenga
Anne Vernooij